Klubber i BJMF

Klubber indenfor det grønne område
●Offentlige Gartneres Klub: Jan Gjelstrup. jang@os.dk
●Privatansatte Gartneres Klub: Kim Vanner. kimvanner@live.dk

Stiblet linie

Klubber i København og Frederiksberg kommuner
Specialarbejdere i København og Frederiksberg (SKOF): Rasmus Bredde. rasmus@stenbroenshelte.dk
● Gaderenholdelsens Brancheklub
: Michael Raxner. mraxne@tmf.kh.dk
Strømmens brancheklub:
Klubben for park og natur: Bjarne Archir Lund. ap23@tmf.kk.dk
Biofos:
Københavns Idrætsanlæg - klubben: Carsten Hansen. carste@kff.kk.dk
Frederiksberg kommune (FGV): Allan Pøhl Schwartzbach. allanpoehl@gmail.com
Genbrugsklubben (ARC): Svend Emil Petersen. sep@amfor.dk

Stiblet linie

Øvrige klubber i Servicegruppen
Brancheklubben for offentligt ansatte (tidligere TIBere):
Brancheklubben, Møbel-jern-sadel-tapet og træindustri: Søren Nielsen. elso@webspeed.dk
Klubben Københavns havn: John Krommes. kromme@sol.dk
Baneklubben: Vagn Samuelsen. vasa@bane.dk
Dongklubben: Poul Dreyer. poudr@dongenergy.dk
Hovedstadens Naturgas (HMG): Niels Skovsøe Petersen. skovsoe@godmail.dk
Kloakklubben: Allan William Hansen. Allanwhansen@yahoo.dk
Belysningsarbejdernes klub (VAF): Tom Järvinen. toja@brygge.dk
Amagerværket HOFOR: Allan Veirum Mogensen. avmo@hofor.dk
3F-klub Amager Ressource Center (ARC): Bo Michael Nielsen bni@a-r-c.dk
Frederiksberg Forsyning, gas og vand: Erik Gaarn Frandsen. e.frandsen@mail.dk

Stiblet linie

Klubber indenfor byggeriet
Murersvendenes brancheklub: Jonas Andersen. jonas.andersen@3f.dk
Murerarbejdsmændenes Faglige Klub, Kbh.: Tommy Bendix Pedersen. tommy.b.p@hotmail.com
Snedker og tømrernes brancheklub: Rasmus Damm Lyskov. rasmus_damm@hotmail.com
Glasbrancheklubben: Ivan S. Busch. ivan.busch@3f.dk
Gulvbrancheklubben: Christian Nielsen. christian.n@3f.dk
Brolæggersvendenes Klub: 
Brolæggerarbejdsmændenes Klub: René Nielsen. renenielsen158@gmail.dk
Isoleringsarbejdernes Brancheklub: Kim W. Bilfeldt. kimw@bilfeldt.dk
Tagpaparbejdernes Brancheklub: Helge Hansen. helge.hansen@3f.dk
Struktør & Betonklubben: Jesper Weihe. jesper.weihe@3f.dk

Stiblet linie

3F-Ungdom:
Elias Haack

 

Menu