Opmålere og kontaktpersoner

Tak kontakt til en opmåler, når du har brug for hjælp til at beregne priser på opgaver. Opmålerne kan også give gode råd, hjælp og vejledning om mange andre emner.

Du kan ringe eller skrive til din opmåler.

Navn på opmåler Afdeling  E-mail  Tlf.nr. 
Alf Jakobsen  3F Odense Bygningsarbejdere  alf.jakobsen@3f.dk  70300814 
Torben Knudsen  3F Odense Bygningsarbejdere  torben.knudsen@3f.dk  70300814 
Bjarne Jensen  3F Midtlolland  bjarne.j@3f.dk  70300884 
Bjarne Sørensen  3F Aabenraa  bjarne.soerensen@3f.dk  70300916 
Finn Pedersen  3F Bornholm  finn.p@3f.dk   70300801 
Jack Rasmussen  3F Vejle  jack.rasmussen@3f.dk  70300910 
Dennis Dommergård Jørgensen  3F Holstebro  dennis.jorgensen@3f.dk  70300870 
Rasmus Barfod  3F BJMF  rasmus@barfod@3f.dk  70300826 
Klaus E. Jensen  3F Randers  klaus.e.jensen@3f.dk  70300936 
Anders K. Larsen  3F Århus  anders.larsen@3f.dk  70300946 
Per Thorendahl  3F Århus  per.thorendahl@3f.dk  70300946 
Peter Schmidt Nielsen  3F Århus  peter.nielsen@3f.dk  70300946 
Per Christiansen  3F Sydsjælland per.christiansen@3f.dk  70300886 
Per Johansen  3F Skiveegnen  per.johansen@3f.dk  70300928 
Per Nielsen  3F Nordsjælland Øst  per.n@3f.dk  70300806 
Ole Petersen  3F Aalborg  ole.petersen@3f.dk  70300858 
Egon Pedersen  3F Aalborg  egon.p@3f.dk  70300858 
Carlo Hermansen 
3F Esbjerg  carlo.hermansen@3f.dk  70300955 
Rasmus Schäffer  3F Midtsjælland  rasmus.schaeffer@3f.dk  70300920 

Menu